Suprkara VIP

Financování

Chtěli byste nový vůz, ale schází Vám dostatek finančních prostředků? Nečekejte a využijte některý z finančních produktů, které nabízíme přímo na naší pobočce. Život je přece příliš krátký na to, abyste jezdili ve špatném autě…

Naše společnost již mnoho let spolupracuje s těmi nejlepšími, kteří na trhu s financováním působí.

Můžeme Vám tak zprostředkovat úvěr či leasing za velmi výhodných podmínek. Nemusíte nic obíhat, vše vyřídíme v pohodlí naší kanceláře a v drtivé většině případů do 45 minut. Můžeme Vám nabídnout to nejlepší financování:

  • leasing na užitková vozidla pro fyzické i právnické osoby a OSVČ
  • úvěr na všechna vozidla pro fyzické i právnické osoby a OSVČ

Zajistíme splácení od 6 do 120 měsíců. S akontací již od 0 %. Do splátek můžete zahrnout povinné i havarijní pojištění. Můžeme sjednat také připojištění neschopnosti splácet v případě nemoci nebo ztráty zaměstnání.

Vše samozřejmě vyřídíte přímo u nás a odjíždíte ve vysněném voze.

Co budete potřebovat?

Fyzická osoba (zaměstnanec) - občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas), zajištěný zdroj příjmu (ideálně poslední tři výplatní pásky a pracovní smlouvu + kontakt na zaměstnavatele a jeho IČO).

Fyzická osoba (OSVČ) - občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas), živnostenský list a poslední daňové přiznání s přílohami a potvrzením o podání.

Právnická osoba (firma) - občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas) osoby oprávněné jednat jménem společnosti, živnostenský list/výpis z Obchodního rejstříku/koncesní listina.

Cizí státní příslušníci - platný cestovní pas, doklad o trvalém pobytu, řidičský průkaz, doklad o pobytu na adrese (výpis z účtu, SIPO, účet za telefon, plyn, elektřinu). Ve výjimečných případech je nutné dodat i potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele.