Suprkara VIP

Služby

Prodej a výkup vozidel:

U nás nejenže koupíte či prodáte vůz. Naše společnost si svých zákazníků váží, a proto poskytujeme nadstandardní péči, podporu a servis nejen při nákupu a prodeji, ale také po dobu provozu vozidla!

Dovoz vozidla na klíč:

Mimo aktuální vozidla, která jsou ihned k dispozici, jsme připraveni dovézt vozidlo ze zahraničí na klíč, dle Vašich požadavků. Spolupracujeme s celou řadou renomovaných zahraničních partnerů, takže máte jistotu, že vozidlo, které Vám dovezeme, bude právně nezávadné a s prověřenou servisní historií. Veškerou administrativu samozřejmě vyřešíme na Vás – Vy si jen vyzvednete Vaše vysněné vozidlo a jezdíte.

Služba přihlášení a registrace vozidla

Nabízíme bezproblémové přihlášení a registraci vozidla za cenu 1990 Kč (v případě, že vozidlo již bylo registrováno v ČR), případně za cenu 4990 Kč (pro vozidla bez českého technického průkazu).Služba obsahuje zajištění STK, měření emisí, poplatky za přihlášení na dopravní inspektorát.

Dekarbonizace motorů:

Čím dál vyšší nároky na ekologičnost vozidel donutil výrobce používat velmi sofistikované a citlivé komponenty. Celá řada moderních motorů tak trpí na tzv. karbonizaci, která může způsobit pokles výkonu i velmi nákladné komplikace. Naše společnost Vám proto nabízí odbornou dekarbonizaci za bezkonkurenční cenu.

Čištění filtrů pevných částic (DPF):

Přísné euronormy (EURO 5 a EURO 6) na množství výfukových plynů dotlačily výrobce k používání filtrů pevných částic. Dříve jste je našli jen v naftových vozech, dnes už se montují i do zážehových-benzínových aut. Opět se jedná o velmi nákladnou součástku, jejíž nesprávná činnost je navíc zásadní komplikací při měření emisí. Výměna tohoto dílu Vás může vyjít na desetitisíce korun. My Vám nabízíme mnohonásobně levnější alternativu – profesionální čištění filtrů pevných částic. Dokážeme Vám jej zregenerovat na 99 % původní účinnosti.

Nabízíme:

  • prodej zánovních vozů
  • výkup vozidel
  • prodloužené záruky na ojeté vozy do stáří 10 let
  • individuální dovoz vozidel dle přání zákazníka
  • nacenění vozidel do protiúčtu
  • kompletní služby v oblasti pojištění vozidel

Financování:

Ve spolupráci s našimi obchodními partnery Vám nabízíme financování nákupu našich automobilů prostřednictvím leasingu nebo úvěru.

Prověřování vozů:

Důvěru zákazníka vůči nám i jeho novému vozidlu zajišťujeme návštěvou autorizovaného servisu. Tady má zákazník možnost získat nezávislý pohled na celkový stav vozidla. Zákazníci si také mohou přivést vlastního mechanika přímo k nám a prohlédnout si vozidlo v naší autodílně.

Vozidla také na přání prověříme systémem společnosti Cebia autoTracer. Společnost Cebia se zabývá zjišťováním původu vozidel, skutečného roku výroby, ujetých kilometrů, případně zda vozidlo nemá právní vady.

Osvědčení

Osvědčení edukomforta