Suprkara VIP

O autobazaru SUPRKARA VIP

Jaká byla cesta ke vzniku SUPRKARA VIP? S názvem SUPRKARA jste se asi již mnohokrát setkali a má na jižní Moravě dlouholetou tradici. My jsme chtěli ovšem naše služby posunout na novou metu, a tak jsme se rozhodli zaměřit se více na individuální přístup. V nabídce nám proto zůstaly jen zánovní vozidla s prověřenou historií, nízkým nájezdem a zárukou. Rozšířili jsme nabídku služeb například o dovoz vozidel na klíč, zkrátka vše, co si pod zkratkou VIP dokážete představit.

Nakoupit a prodat. To je alfou a omegou běžných bazarů. Jak už ale náš název napovídá, my nabízíme nejen VIP vozidla, ale i VIP služby. Více než 30 let v oboru prodeje zánovních a ojetých vozidel nás naučilo, že každý zákazník potřebuje individuální přístup. A tím se řídíme dodnes. Proto nabízíme zákaznický servis, který jinde nenajdete. Počínaje možností sjednání prodloužené záruky až po komunikaci přes moderní kanály. Zkrátka člověk je u nás na prvním místě. A jaké další výhody nabízíme?

1 31 let na trhu s ojetými vozidly

Za více než 31 let se stovkami prodaných vozidel dobře známe potřeby našich zákazníků. Proto nabízíme pouze vozidla s jasnou historií a ve skvělém technickém stavu. Díky tomu na ně můžeme sjednat garanci, která se vyrovná tovární záruce.

2 Všechny vozy vlastníme

Když něco kupujete za své peníze, vždy požadujete kvalitu. A tak je to i u nás. Nejsme překupníci, a proto při samotném nákupu věnujeme maximální pozornost historii, stavu a počtu najetých kilometrů, k čemuž využíváme nespočet mezinárodních registrů pojišťoven, bank, servisů a údaje z technických kontrol.

3 Výkup vozidel za nejvyšší cenu

Chcete prodat Váš vůz bez stresu a papírování? Pak jste u nás na správné adrese. Zaplatíme nejvyšší možnou výkupní cenu, převezmeme záruky a garance za Váš vůz a vyřídíme veškerou administrativu spojenou s odhlášením a přepisem. Zkrátka ten nejvyšší možný komfort při prodeji vozidla.

4 Záruka jako na nový vůz

Jedna z největších obav kupujícího ojetý vůz jsou náklady na jeho budoucí servis. I tomu umíme předejít. Ve spolupráci s mezinárodními společnostmi Defend a carVertical nabízíme na vozidla prodlouženou záruku v délce 12-36 měsíců.

5 Prověření společností Cebia

Společnost Cebia se stala na trhu ojetých vozů jakýmsi garantem pravdivosti údajů z historie vozidla. Každé z našich vozidel lze tímto způsobem prověřit, abyste měli jistotu, že sedí počet najetých kilometrů, na voze nejsou žádné finanční ani právní závazky a jaký je původ vozidla i s případnými pojistnými událostmi. Žádná jiná vozidla, než důkladně prověřená, nekoupíme.

6 Výhodný nákup na splátky

Pořízení auta je nákladná záležitost. Proto spolupracujeme s renomovanými společnostmi působícími na finančním trhu. Díky tomu jsou naši prodejci připraveni zprostředkovat Vám to nejvýhodnější financování Vašeho vysněného vozu.

7 Až 130 vozů okamžitě k dispozici

Čekací doba u některých vozů je dnes běžně 6 i více měsíců. Suprkara VIP má stále k dispozici až 130 zánovních a mírně ojetých vozů. Ať už miniauta do města, malé vozy na každodenní ježdění, rodinná vozidla, nebo luxusní limuzíny. Na své si u nás přijdou také milovníci SUV a Off-roadů. A pokud si ani z naší bohaté nabídky nevyberete, lze se dohodnout na dovozu vozidla od našich renomovaných partnerů v zahraničí. POZOR! Prohlídku vozu Vám zprostředkujeme i online!

8 Garance výměny vozů do 7 dnů

Do 7 dnů od zakoupení vozidla garantujeme možnost jeho výměny. Nepotřebujeme znát důvody – pouze se domluvíme na jiné značce, barvě, karoserii, motoru a vůz Vám bez jakýchkoli problémů vyměníme.

9 Prodloužená záruka AutoCheck TOP ke každému vozidlu zdarma

Naprosto unikátní služba na trhu s ojetými vozidly. Suprkara VIP ke každému prodanému vozidlu přidá prodlouženou záruku AutoCheck TOP na 12 měsíců zdarma!

10 Servisní historie u každého vozu

U každého vozu garantujeme historii a technický stav, proto mají všechny vozy v naší nabídce originální servisní knihu. Proto není problém se s dotazy obrátit na původní servis. Nebo si přivést vlastního technika.

Spolupracujeme